Solisun

SOLISUN - didžiausias Lietuvoje soliariumų tinklas, įrangai gavęs tarptautinius kokybės sertifikatus, aprobuotus Lietuvos sveikatos ministerijos, pataria rinktis tik aukštos kokybės soliariumus. Norint pasirinkti tinkamą soliariumą, reikia šį tą žinoti apie pačią įrangą.

Pirma, būtina atkreipti dėmesį į soliariumo įrengimo erdvumą, kadangi tai lems ne tik komfortišką savijautą nesvilinant lempoms per daug arti, bet ir sveikesnį, optimalų įdegį.

Antra, pasirinkus soliariumą, verta pasiteirauti lempų skaičiaus, nes kuo mažiau lempų, tuo prastesnis ir įdegio rezultatas. Štai SOLISUN gali pasigirti daugiausia lempų turinčiais soliariumais Lietuvoje, kurių net veikimo trukmė yra automatiškai kontroliuojama.

Profesionaliuose soliariumų salonuose galima rasti skirtingo tipo soliariumus: stovimus, gulimus ar net soliariumus veidui, skirtus atskirai deginti viršutinę kūno dalį (veidą, dekoltė). SOLISUN salonuose taip pat galima įsigyti SOLISUN, AUSTRALIAN GOLD soliariumų kosmetikos. Soliariumo abonementai galioja visuose centruose.

Linkime gero įdegio!

www.solisun.lt

Tel. nr: 867102227

Mūsų paslaugos